arrow_back
Návštevníci japonských zábavných parkov majú kvôli koronavírusu zakázané kričaťunfold_moreSvetfunCoviD-19

Keďže Japonsko tento týždeň zrušilo výnimočný stav, skupina hlavných prevádzkovateľov z...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeSvetfunCoviD-19

Keďže Japonsko tento týždeň zrušilo výnimočný stav, skupina hlavných prevádzkovateľov zábavných parkov dala dokopy súbor usmernení, ktoré majú zaistiť bezpečnosť hostí a personálu v súvislosti s Covid-19.
Jedným z tých netradičnejších je aj zákaz kriku, čo je pri adrenalínovom charaktere niektorých atrakcií nie úplne splniteľná požiadavka. Je zakázané kričať z nadšenia, vzrušenia či z akéhokoľvek iného dôvodu.
Pracovníci zábavných parkov by mali s ľuďmi nadväzovať čo najkratšie rozhovory, a ak je to možné, nahradiť ich gestami, mimikou a usmievať sa len očami. Takisto sa majú vyhýbať všetkým fyzickým interakciám s návštevníkmi, ako sú napríklad objatia. V dokumente sa tiež uvádza, že „duchovia“ v strašidelných domoch môžu naháňať hrôzu taktiež iba s bezpečným odstupom.

https://emefka.sk/navstevnici-japonskych-zabavn...

Aktualizované 01 Jun 15:47
Striptízový klub zaviedol počas koronavírusu drive-thru službuunfold_moreSvetfunCoviD-19

Striptízový klub Lucky Devil Lounge v americkom Oregone v rámci opatrení proti korone n...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeSvetfunCoviD-19

Striptízový klub Lucky Devil Lounge v americkom Oregone v rámci opatrení proti korone najprv robil roznášku jedla. Tá sa však nepáčila všetkým a tak majiteľ klubu Shon Boulden musel prísť na originálny nápad, ako prežiť toto náročné obdobie.
Shon svoj nový podnikateľský plán nazval Food 2 Go-Go. Jedlo predávajú aj naďalej, takže ani kuchári a barmani neprišli o svoj príjem. Po svoje objednávky si zákazníci prídu autom cez systém drive-thru tunelu v stane, kde im konzumáciu jedla vo vozidle spríjemnia spomínané dievčatá erotickým tancom.
Počas jednej zmeny sa pri dvoch tyčiach striedajú štyri tanečníčky a k dobrej nálade im hrá aj DJ. Celkovú atmosféru dotvárajú aj svetelné efekty, girlandy, kruhy, farebná pyrotechnika a diskotékové výrobníky hmly. Prvých 50 zákazníkov dostalo k objednávke rolku toaletného papiera, ktorý má v USA v poslednej dobe cenu zlata.

https://emefka.sk/striptizovy-klub-zaviedol-poc...

Aktualizované 21 May 08:28
lovenské testy na koronavírus od ESETu sú už zaregistrované a 100 000 kusov pripravených na odovzdanieunfold_moreSlovenskoCoviD-19

Slovenskí vedci zo spoločnosti MultiplexDX, Biomedicínskeho centra Slovenskej akadémie ...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeSlovenskoCoviD-19

Slovenskí vedci zo spoločnosti MultiplexDX, Biomedicínskeho centra Slovenskej akadémie vied (BMC SAV) a Vedeckého parku Univerzity Komenského v Bratislave spojili sily s firmami Lambda Life a ProScience Tech, aby pripravili prvý registrovaný slovenský test na ochorenie COVID-19. Nadácia ESET podporila jeho vývoj a výrobu, a rozhodla sa darovať Slovenskej republike prvých stotisíc testov. Včera zaregistroval Štátny ústav pre kontrolu liečiv slovenský test vDetect COVID-19 RT-qPCR a tak môže byť prvých 100-tisíc testov odovzdaných štátnym diagnostickým laboratóriám.

https://fontech.startitup.sk/slovenske-testy-na...

Aktualizované 21 May 08:27
Rusi naozaj hackli zdravotnícke záznamy o pacientoch s koronavírusomunfold_moreSvetCoviD-19

Skupina hackerov je údajne napojená priamo na Kremeľ a ruské bezpečnostné služby. Samot...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeSvetCoviD-19

Skupina hackerov je údajne napojená priamo na Kremeľ a ruské bezpečnostné služby. Samotné útoky ale boli prevádzané z Gruzínska, kde by teda malo byť aj sídlo skupiny hackerov zodpovedných za odcudzenie citlivých dát.
Podľa inštitútu Hammersmith Medical Research boli ukradnuté informácie o pacientoch, ich zdravotné záznamy, údaje o poisťovniach a dokonca aj ich fotografie. O odcudzeniu týchto dát došlo už 14. marca. Niektoré zdroje uvádzajú, že skupina hakcerov žiadala výkupné vo výške 2 miliónov libier, čiže okolo 2,26 miliónov eur za vrátenie týchto údajov. Inštitútu dokonca ponúkli „zľavu“ v prípade, ak by sa im podarilo nájsť vakcínu na koronavírus.

https://fontech.startitup.sk/potvrdenie-rusi-na...

Aktualizované 12 May 12:41
ALZA nedostala povolenie na predaj domácich rýchlotestovunfold_moreSlovenskoCoviD-19

Alza zaradila do svojej ponuky v Česku a na Slovensku nový domáci rýchlotest na koronav...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeSlovenskoCoviD-19

Alza zaradila do svojej ponuky v Česku a na Slovensku nový domáci rýchlotest na koronavírus, ktorý by umožnil ľuďom spraviť si testovanie a zistiť výsledky už do niekoľkých minút. Hoci sa hovorilo o spustení predaja v oboch krajinách, situáciu teraz komplikuje české Ministerstvo zdravotníctva, ktoré obchodu neudelilo výnimku na predaj. Alza tak u nás a ani v Česku zatiaľ nemôže nový rýchlotest na COVID-19 predávať.
Rýchlotest v ponuke Alzy mal priniesť možnosť otestovať sa aj v domácich podmienkach. Výsledok pritom odhalí už za 3 minúty. Orientačná cena mala byť približne 400 Kč, teda zhruba 15 €. Každé balenie má obsahovať 5 kusov testu.

https://fontech.startitup.sk/alza-ma-problemy-s...

Aktualizované 02 May 17:20
Čínski agenti vo veľkom šírili dezinformácie o koronavíruse naprieč USAunfold_moreSvetCoviD-19

Americkí spravodajskí predstavitelia tvrdia, že čínski agenti prispievali k šíreniu fal...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeSvetCoviD-19

Americkí spravodajskí predstavitelia tvrdia, že čínski agenti prispievali k šíreniu falošných informácií o nákaze COVID-19 spôsobenej novým kronavírusom. Dezinformácie údajne šírili prostredníctvom textových správ a sociálnych médií naprieč Spojenými štátmi.
Čínski agenti mali podľa všetkého využívať niektoré z taktík, ktoré už v minulosti údajne využívalo aj Rusko. Konkrétne sa malo jednať o vytváranie falošných účtov na sociálnych sieťach, prostredníctvom ktorých agenti rozposielali falošné správy sympaticky pôsobiacim a dôveryhodným Američanom. Podľa NYT sa sociálnymi sieťami šírilo niekoľko verzií týchto dezinformačných správ už od polovice marca.

https://fontech.startitup.sk/cinski-agenti-vo-v...

Aktualizované 02 May 17:16
Koronavírus netrápi len ľudí, nakazené sú aj tigre v ZOOunfold_moreSvetCoviD-19

Po tom, ako sa v newyorskej zoo začiatkom mesiaca infikoval novým koronavírusom tiger, ...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeSvetCoviD-19

Po tom, ako sa v newyorskej zoo začiatkom mesiaca infikoval novým koronavírusom tiger, bola táto nákaza potvrdená u ďalších štyroch tamojších tigrov a troch levov. Všetkým ôsmim šelmám sa darí dobre. Chovajú sa štandardne, dobre jedia a ich kašeľ sa veľmi zlepšil. Tak snáď sa z toho vyliečia.

https://www.cas.sk/clanok/973133/dalsie-tigre-a...

Aktualizované 02 May 17:16
Novým cieľom konšpirátorov o koronavíruse je Bill Gatesunfold_moreSvetCoviD-19

V súvislosti s pandémiou koronavírusu sa čoraz vo väčšom množstve objavujú rôzne konšpi...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeSvetCoviD-19

V súvislosti s pandémiou koronavírusu sa čoraz vo väčšom množstve objavujú rôzne konšpiračné teórie či dezinformácie. Konšpirácie sa pritom najčastejšie týkajú toho, že Bill Gates stojí za zavedením globálneho monitorovacieho systému a je členom sprisahania, ktorého cieľom je záhuba ľudstva. Objavujú sa však aj informácie, že Bill Gates chce profitovať z vývoja účinnej vakcíny, ktorá by mu mohla priniesť ďalšie miliardy na jeho konto.
Napríklad video z roku 2015, v ktorom Gates hovorí, že pre ľudstvo je najväčšou hrozbou infekčné ochorenie, získalo za posledné týždne až 25 miliónov nových zhliadnutí.

https://fontech.startitup.sk/novym-cielom-konsp...

Aktualizované 02 May 17:13
Fotografie, ako koronavírus vyľudnil veľkomestá po celej Európeunfold_morefunCoviD-19

Svet nachvíľu zmĺkol. Vo väčšine krajín a miest platia rôzne zákazy a obmedzenia, ktoré...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closefunCoviD-19

Svet nachvíľu zmĺkol. Vo väčšine krajín a miest platia rôzne zákazy a obmedzenia, ktoré nám bránia stretávať sa a chodiť von viac, ako je nutné. Ulice, kde to predtým žilo, sú prázdne. Chodníky sú bez chodcov a cesty bez áut. Nasledujúce zábery nám ukazujú, ako obmedzenia týkajúce sa koronavírusu zasiahli európske mestá. Pohľad je to smutný.

https://emefka.sk/fotografie-ako-koronavirus-vy...

Aktualizované 12 Apr 21:24
Čína zakáže konzumáciu voľne žijúcich zvierat unfold_moreCoviD-19

V reakcii na prepuknutie choroby Covid-19 sa čínska vláda rozhodla zakázať lov, obchodo...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

V reakcii na prepuknutie choroby Covid-19 sa čínska vláda rozhodla zakázať lov, obchodovanie, transport, distribúciu a konzumáciu voľne žijúcich živočíchov. Je dokázané, že vírus SARS z roku 2003 sa preniesol na ľudí z voľne žijúcich netopierov predávaných na čínskych trhoch. Prenášačom koronavírusu v Číne sú okrem netopierov aj šupinavce určené na ľudskú konzumáciu: vedci z Juhočínskej poľnohospodárskej univerzity odobrali v posledných týždňoch vzorky týchto ohrozených cicavcov a našli u nich 99% vzoriek vírusu totožných s Covid-19 – to isté sa stalo v prípade čínskych jaskynných netopierov.

https://miestopremuza.joj.sk/jedlo-a-napoje/519...

Aktualizované 12 Apr 20:23
USA zaznamenalo cez 2000 úmrtí v priebehu 24 hodínunfold_moreCoviD-19

USA je prvá krajina na svete ktorá zaznamenala cez 2000 úmrtí za 24 hodín. Z celkového ...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

USA je prvá krajina na svete ktorá zaznamenala cez 2000 úmrtí za 24 hodín. Z celkového počtu 2108 bola viacpolovičná väčšina zo štátu New York, ktorý zaznamenáva sám o sebe viac prípadov, ako ktorýkoľvek iný štát vo svete.

BBC (Ang. video)

https://www.youtube.com/watch?v=iejGYFpTGlg

Aktualizované 12 Apr 20:23
Šíri sa koronavírus aj vetrami?unfold_morefunCoviD-19

Všetko sa začalo tým, keď v roku 2001, svedomitá austrálska sestra položila otázku Dr. ...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closefunCoviD-19

Všetko sa začalo tým, keď v roku 2001, svedomitá austrálska sestra položila otázku Dr. Karlovi Kruszelnickimu, či by došlo ku kontaminácii operačnej sály, ak by jej tam nenápadne ušlo. V podrobnejšej štúdii prípadu sa dospelo k záveru, že sila vetrov so sebou strháva niektoré kožné bunky a s vypustením plynu odchádzajú z tela aj baktérie. Väčšinou ale ide o baktérie priaznivé pre črevnú flóru, ako sú napríklad baktérie nachádzajúce sa v jogurte. Výsledok teda znie, že kým na sebe dotyčný má spodnú bielizeň, netreba sa infekcie týmto spôsobom obávať.

https://miestopremuza.joj.sk/relax/523121-siri-...

Aktualizované 12 Apr 12:27
Slováci vymysleli dezinfekčnú bránuunfold_moreCoviD-19

Dezinfekčnú bránu vymysleli a skonštruovali vo firme ŠVEC GROUP vo Vrábľoch a pokojne j...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Dezinfekčnú bránu vymysleli a skonštruovali vo firme ŠVEC GROUP vo Vrábľoch a pokojne ju môžeme nazvať malým zázrakom. Nápad v hlavách šikovných Slovákov skrsol pred pár dňami, keď videli, ako v Číne dezinfikujú ľudí pred výstupom z lietadla. Dezinfekčnú bránu tvoria dva stĺpy do výšky pliec. V nich sú umiestnené dýzy, z ktorých vychádza dezinfekcia v podobe hmly. Za päť sekúnd je vyčistené oblečenie i topánky. Jej výrobu by mali spustiť koncom budúceho týždňa.

https://www.cas.sk/clanok/966528/slovaci-vymysl...

Aktualizované 08 Apr 21:41
Mimoriadny prejav kráľovnej bol len štvrtý v históriunfold_moreCoviD-19

Len štvrtýkrát v histórii sa kráľovná Alžbeta prihovorila svojim občanom. Desiatkam mil...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Len štvrtýkrát v histórii sa kráľovná Alžbeta prihovorila svojim občanom. Desiatkam miliónov divákov odkázala: „Dúfam, že v nasledujúcich rokoch bude každý hrdý na to, ako reagoval na túto výzvu. A že tí, ktorí prídu po nás, povedia, že táto generácia Britov bola rovnako silná ako všetky ostatné.“

Mimoriadne prejavy Alžbety II.
1991 - Konflikt v Perzskom zálive
1997 - Smrť princeznej Diany
2002 - Predvečer pohrebu kráľovnej matky

https://www.cas.sk/clanok/966540/mimoriadny-pre...

Aktualizované 06 Apr 20:31
Ako si vyrobiť respirátor na 3D tlačiarni?unfold_moreCoviD-19

Ak vlastníte 3D tlačiareň, v tomto článku nájdete popis, ako si v dnešnej dobe, vyrobít...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Ak vlastníte 3D tlačiareň, v tomto článku nájdete popis, ako si v dnešnej dobe, vyrobíte podomácky vyrobený respirátor. Dokonca je tu aj súbor na 3D tlač od študentov ČVUT. Rovnako tu nájdete aj návod od rektora ČTU na respirátor z plastovej fľaše.

https://fontech.startitup.sk/takto-si-vies-lahk...

Aktualizované 06 Apr 20:16
10 pandémii, ktoré potrápili ľudstvounfold_moreCoviD-19

Nový koronavírus trápi celý svet, ale nie je to prvá pandémia, ktorá potrápila ľudstvo....

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Nový koronavírus trápi celý svet, ale nie je to prvá pandémia, ktorá potrápila ľudstvo. Je jasné, že časom sa do tohto rebríčka zaradí aj Covid 19, ale pripomeňme si napríklad čiernu smrť, ktorá zabila 75 miliónov ľudí v 14 storočí. Ďalej Španielsku chrípku, ktorou sa nakazilo asi 500 miliónov ľudí. Obetí bolo viac ako 50 miliónov, čo predstavovalo tri percentá ľudskej populácie. Alebo posledný prípad prasacej chrípky. Prasacou chrípkou sa nakazilo viac ako 1,4 miliardy ľudí, pričom vírus zahubil viac ako 545-tisíc ľudí. Dnes je už na tento typ chrípky dostupná účinná vakcína.

https://emefka.sk/koronavirus-nie-je-prvy-toto-...

Aktualizované 03 Apr 19:32
Ako coronavirus začal deň po dniunfold_moreCoviD-19

Čínska vláda vedela o novom corona víruse už v Decembri 2019. Doktora ktorý na vírus up...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Čínska vláda vedela o novom corona víruse už v Decembri 2019. Doktora ktorý na vírus upozornil umlčala a vírus poprela (doktor neskor na Covid-19 umrel).

Keď už bolo začiatkom Januára 2020 očividné, že je na svete nový vírus, Čínske autority vyhlásili, že sa z človeka na človeka neprenáša, pričom boli doktormi hlásené prípady medzi rodinnými príslušníkmi. Firme ktorá s snažila geneticky analyzovať vírus autority nariadili "zničiť" vzorky.

Prvý prípad v USA je ohlásený 21 Januára.

Prvé prípravy s karanténou Wuhan prišli až 23 Januára. 24 Januára prenos z človeka na človeka potvrdil Vietnam

Článok v Ang. jazyku

https://www.nationalreview.com/the-morning-jolt...

Aktualizované 03 Apr 18:52
Prehlaď eshopov, ktoré doručujú lieky a drogériuunfold_moreCoviD-19

Pre tých čo sa nechcú tlačiť v obchodoch je tu stručný prehľad najväčších eshopov, ktor...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Pre tých čo sa nechcú tlačiť v obchodoch je tu stručný prehľad najväčších eshopov, ktoré doručujú lieky a drogériu. Pozrite si lokality, kde doručujú, minimálnu objednávku alebo cenu doručenia.

https://fontech.startitup.sk/toto-su-e-shopy-v-...

Aktualizované 02 Apr 18:54
Putil nariadil občanom, aby nechodili do práce do 30. aprílaunfold_moreCoviD-19

Ruský prezident nariadil občanom, aby do 30. apríla ostali doma a nechodili do práce. O...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Ruský prezident nariadil občanom, aby do 30. apríla ostali doma a nechodili do práce. O výplatu sa obávať nemusia a pravdepodobne bude hradená zo štátneho rozpočtu.

https://www.cas.sk/clanok/965525/putin-nariadil...

Aktualizované 02 Apr 18:32
Seat preorientoval výrobu na pľúcne ventilátoryunfold_moreCoviD-19

Španielska automobilka začala s výrobou pľúcnych ventilátorov. Chce tak pomôcť španiel...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Španielska automobilka začala s výrobou pľúcnych ventilátorov. Chce tak pomôcť španielskemu zdravotníctvu v boji s nový vírusom. Len v Španielsku je viac ako 110 tisíc nakazených.

https://fontech.startitup.sk/automobilka-behom-...

Aktualizované 02 Apr 18:29
Prehlaď eshopov, ktoré doručujú potravinyunfold_moreCoviD-19

Pre tých čo sa nechcú tlačiť v obchodoch je tu stručný prehľad najväčších eshopov, ktor...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Pre tých čo sa nechcú tlačiť v obchodoch je tu stručný prehľad najväčších eshopov, ktoré doručujú potraviny. Pozrite si lokality, kde doručujú, minimálnu objednávku alebo cenu doručenia.

https://fontech.startitup.sk/toto-su-e-shopy-v-...

Aktualizované 30 Mar 19:25
Brada vs Rúškounfold_moreCoviD-19

Zapúštate bradu počas karantény ? Možno to nie je najlepší nápad, kedže brada môže spôs...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Zapúštate bradu počas karantény ? Možno to nie je najlepší nápad, kedže brada môže spôsobovať podfukovanie nakazeného vzduchu popod rúško/respirátor.

Pozrite si ktoré štýly brady sú ok pre rúško/respirátor

https://sm.mashable.com/t/mashable_sea/photo/de...

Aktualizované 30 Mar 09:31
Animovaný graf počtu nakazenýchunfold_moreCoviD-19

Pozrite si ako sa za posledné dni zmenili počty nakazených v jednotlivých krajinách. ...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Pozrite si ako sa za posledné dni zmenili počty nakazených v jednotlivých krajinách.

Animovaný graf v Ang. jazyku

https://twitter.com/AdamParkhomenko/status/1244...

Aktualizované 30 Mar 09:19
Masky na tvar zabraňujú šíreniu Corona vírusuunfold_moreCoviD-19

Masky na tvar skutočne zabraňujú šíreniu Corona vírusu. Pôsobí to však len ak ich naoza...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Masky na tvar skutočne zabraňujú šíreniu Corona vírusu. Pôsobí to však len ak ich naozaj budeme nosiť všetci.

Tento článok v anglickom jazyku vysvetluje do podrobna princípy

https://medium.com/@Cancerwarrior/covid-19-why-...

Aktualizované 30 Mar 09:09
Malé pozitívum v čase Covid19unfold_moreCoviD-19

Aspoň malé pozitívum prináša karanténa. Planéta má možnosť sa poriadne nadýchnuť. Snímk...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Aspoň malé pozitívum prináša karanténa. Planéta má možnosť sa poriadne nadýchnuť. Snímky NASA poukazujú ako neuveriteľne sa znížilo znečistenie ovzdušia v jednotlivých regiónoch. V Číne sa odhaduje, že to bolo od 10 - 30 %.

https://fontech.startitup.sk/koronavirus-ohromn...

Aktualizované 29 Mar 11:11
Britský premiér nakazenýunfold_moreCoviD-19

Britský premiér ma potvrdený koronavírus. Britská vláda prišla o svojho lídra a celá Br...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Britský premiér ma potvrdený koronavírus. Britská vláda prišla o svojho lídra a celá Británia sa momentálne zmieta v problémoch. Neskoré prijatie opatrení, veľmi vlažné riešenie vlády má za následok niekoľko tisíc nakazených a viac ako 500 mŕtvych.

https://www.aktuality.sk/clanok/777303/koronavi...

Aktualizované 29 Mar 10:51
Pozitívny test na COVID19 má aj princ Charlesunfold_moreCoviD-19

Covid neobchádza ani kráľovskú rodinu. Princ Charles mal pozitívny test, naopak jeho ma...

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Covid neobchádza ani kráľovskú rodinu. Princ Charles mal pozitívny test, naopak jeho manželka Camila mala negatívny. Charles je v domácej karanténe na panstve v Škótsku, zatiaľ má len mierne príznaky. V Británii panuje strach o zdravie kráľovny a jej manžela, nakoľko sú najrizikovejšou skupinou.

https://www.aktuality.sk/clanok/776533/koronavi...

Aktualizované 30 Mar 19:59
Nová vláda, nové opatrenia proti CoviD-19unfold_moreCoviD-19

Aké nové opatrenia nás čakajú?

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Aké nové opatrenia nás čakajú?

https://www.aktuality.sk/clanok/776089/koronavi...

Aktualizované 24 Mar 10:44
Online počítadlo chorých na CoviD-19unfold_moreCoviD-19

Sledujeme online, koľko nových nakazených pribudlo denne v jednotlivých štátoch.

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Sledujeme online, koľko nových nakazených pribudlo denne v jednotlivých štátoch.

https://www.worldometers.info/coronavirus/?fbcl...

Aktualizované 23 Mar 21:14
Graf pripadov covid-19 na Slovenskuunfold_moreCoviD-19

Vývoj šírenia koronavírusu na Slovensku - sme.sk

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Vývoj šírenia koronavírusu na Slovensku - sme.sk

https://domov.sme.sk/c/22361524/koronavirus-na-...

Aktualizované 22 Mar 20:38
Corona coviD-19 - svetová mapa prípadovunfold_moreCoviD-19

Svetová mapa výskytu coviD-19 monitorovaná Johns Hopkins University

arrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_downarrow_drop_down
closeCoviD-19

Svetová mapa výskytu coviD-19 monitorovaná Johns Hopkins University

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdash...

Aktualizované 22 Mar 20:20